Ödüllü Site
Lütfen Üye Olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Ödüllü Site
Lütfen Üye Olunuz.
Ödüllü Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ödüllü Site

Ödüllü Bilgi Yarışması

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Spyware Doctor 6

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Spyware Doctor 6 Empty Spyware Doctor 6 Paz Şub. 08, 2009 5:45 pm

PaTRoN

PaTRoN

Spyware Doctor 6 Spyware-doctor-tamindir-kucuk

Spyware Doctor spyware (casus) yazılımları silmenize olanak tanıyan gerçek zamanlı bir anti-spyware yazılımı. Bu program sizleri spyware (casus), adware (reklam), trojan horses (truva atı), keylogger, casus çerezleri, adbots, spybots, tarayıcı otostopçuları ve bu tarz kötü niyetli saldırıalara karşı koruyor. Ek olarak Internet Explorer ile gezinti yaparken içerdiği popup engelleyecisi ile isteğiniz dışındaki açılır pencerelere de izin vermiyor.
Spyware Doctor kullanımı çok kolay olan ve hızlı tarama motoru sayesinde anlık koruma sağlıyabileceğiniz çok güçlü bir yazılım. Bilgisayarınızdaki güvenliği hiç bir performans eksikliği hissetirmeden yapan bu program sahip olduğu Live Update seçeneği ile en güncel tehtidlere karşı bile her zaman hazırlıklı olmanızı sağlıyor.

OnGuard özelliği gerçek zamanlı koruma için tasarlanmış olup bir çok hızlı ile birlikte bilgisayarınıza karşı olan saldırıları ve kötü niyetli yazılımların faliyetlerini takip edebiliyorsunuz.
Not: Programın ücretsiz deneme sürümü zaten sisteminizde var olan spyware, adware vb. zararlı yazılımları kaldırmıyor, fakat gerçek zamanlı koruma ile programı kurduktan sonraki bölümde bilgisayarınıza sızmaya çalışan kötü niyetli yazılımları program deneme sürümü olmasına rağmen engelliyor
Spyware Doctor 6 Download-button2

http://www.tamindir.com/program/15174/Spyware_Doctor.htm

http://www.vagrantking.tr.gg

2Spyware Doctor 6 Empty Geri: Spyware Doctor 6 Perş. Şub. 26, 2009 6:43 pm

hayley

ya spyware doctor 6 yı indirdim fakat lisans kodu falan gerekiyro onu ayarlamıyorum ni türlü.pctool diye bi site var gidiyorum ona msn adresimi falan yazıyorum sitene mail gönderildi yazıyor gönderilen maildeki adı soyadı ve lisans kpdunu ekliyorum spyware doctora ama olmuyor bi türlü

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]