Ödüllü Site
Lütfen Üye Olunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Ödüllü Site
Lütfen Üye Olunuz.
Ödüllü Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ödüllü Site

Ödüllü Bilgi Yarışması

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

AKILLI NİCKLER

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1AKILLI NİCKLER Empty AKILLI NİCKLER Paz Şub. 08, 2009 12:59 am

PaTRoN

PaTRoN

"aklımızı ve irademizi nefsimizden üstün tutabileceğimiz için bizler insan olarak yaratılmışız"

çarmıha gerilmekle eşdeğermiş "elveda"nı engelleyememek

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи….

yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr!.

köşeye oturmuş esrar çeken,çarşaf paketi cebinde gezen,canı sıkıldımı adam kesen AŞIK GÖRÜRSEN BEN! HATIRLA S.S.M.

BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN SEN BELKİ BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMA BİR TANEM BİR GÜN SENDE SEVECEKSİN S.S.M.

SENİ SEVMEK ACILARIN EN BÜYÜĞÜ OLSA GEREK SENİ DÜŞÜNÜRKEN GÖZYAŞI DÖKMEK YAŞANABİLECEK EN BÜYÜK SEVİNÇ DEMEK S.S.M.

YAĞMUR MUTLULUGUMA GÖLGE DÜŞÜRMEK İÇİN YAĞIYORSUN ALDIRMIYORUM NİYETİN BENİ ISLATMAKSA BEN ZATEN AĞLIYORUM S.S.M.

SENİ BULMAKTAN ÇOK ARAMAK İSTERİMSENİ SEVMEDEN ÖNCE ANLAMAK İSTERİM SENİ BİR ÖMÜR BOYU BİTİRMEK DEİL SANA HEP YENİDEN BAŞLAMAK İSTERİM S.S.M.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır bir kez şeytanın bacağını beni hatırla, bir son bahar serinliğinde… Seni, senden uzakta, sensiz, seninle yaşıyorum…

http://www.vagrantking.tr.gg

2AKILLI NİCKLER Empty Geri: AKILLI NİCKLER Paz Şub. 08, 2009 1:26 pm

ceki_66

ÇOK GARİP Rolling Eyes

3AKILLI NİCKLER Empty Geri: AKILLI NİCKLER Salı Mart 17, 2009 11:04 pm

izmirli_baby

izmirli_baby

nickler güzel

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]